Iwona Płodzich-Hennig

Jestem rzecznikiem patentowym z 23 letnim stażem pracy, podczas którego zdobyłam bogate i różnorodne doświadczenie zawodowe, pracując   przez 12 lat  w największej polskiej firmie farmaceutycznej, a przez kolejne 11 lat  jako rzecznik patentowy w jednej z największych kancelarii patentowych w Polsce.

Uważnie wsłuchuję się w potrzeby twórców i inspiruję ich do tworzenia wynalazków. Przeprowadziłam blisko 1000 badań patentowych, a jako zawodowy pełnomocnik reprezentowałam klientów przed Urzędem Patentowym RP w ponad 150 zgłoszeniach krajowych, blisko 400 europejskich patentach walidowanych w Polsce oraz szeregu wniosków o Dodatkowe Prawo Ochronne (SPC). Fascynuje mnie moja praca, ponieważ jest ciekawa i twórcza, daje mi możliwość łączenia wiedzy naukowej z kreatywnością oraz innowacyjnością. Korzystam z nowoczesnych narzędzi cyfrowych, które usprawniają obsługę współpracujących ze mną podmiotów i dają możliwość oszczędności ponoszonych opłat urzędowych.

Moja wiedza i doświadczenie to fundament, na którym buduję relacje z ludźmi oparte na wzajemnym zaufaniu. Prowadząc sprawy klienta ważne dla mnie jest zorientowanie na jego potrzeby biznesowe.

Zawsze staram się zrozumieć oczekiwania klientów, aby móc im jak najlepiej sprostać. Traktuję je jako priorytet  w mojej pracy rzecznika patentowego. Zaufanie, otwartość, transparentność to wartości, które uważam za kluczowe w budowaniu trwałych relacji i osiąganiu wspólnego sukcesu. Są to solidne podstawy każdego udanego biznesu.

Własność intelektualna to wysoce specjalistyczna gałąź prawa, którą dobrze znam. W kontaktach z klientem stawiam na pierwszym miejscu profesjonalizm, fachowe doradztwo i rzetelną obsługę.